Школа бойових мистецтв "КАТОРІ"
Україна Івано-Франківськ
Неділя
06.10.2024
00:50
| RSSГоловна | Засновник FCS
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1634

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Украинский портАл

Тухон Рей Діональдо

Тухон Рей Діональдо має більш ніж 28 річний досвід занять бойовими мистецтвами. Він є переможцем більше 100 місцевих і міжнародних турнірів з бойових мистецтв.З 1983-1990 постійний учасник повноконтактних поєдинків на палицях і турнірів з формальним вправам зі зброєю національного і регіонального рівня. 


У 2000 році отримав звання "Кращий інструктор року" від глави Всесвітньої ради соку в міжнародному залі слави майстрів бойових мистецтв.У 2001 названий "Майстром року по калі" у міжнародному залі слави майстрів джиу-джитсу.

Член Латиноамериканського Ради грандмастер й соку.

Рей Діональдо є членом демонстраційної команди бойової системи Саекі під керівництвом гранд тухона Бо Саекі.

Учасник олімпійської демо групи з калі під управлінням майстра Буджіна Латіфа Матина.

Почесний член спільноти майстрів кун тао у Флориді.
Рей Діональдо співавтор книги "Філіппінські системи бою" разом з Марком Коуді.Він продюсував і брав участь у понад 15 фільмах про філіппінських бойових мистецтвах, а також друкувався у кількох міжнародних журналах присвячених бойовим мистецтвам.

В даний час Діональдо є майстром бойової системи Саекі та офіційним представником Саекі Калі / Сілако в південній частині США, призначений тухоном Крістофером Саекі. Він засновник і голова міжнародної організації Filipino Combat Systems, власник і головний інструктор штаб-квартири цієї організації у місті Тампа, штат Флорида.Представник штату Флорида у всесвітньому союзі майстрів і грандмастер.
Р. Діональдо проводить лекції з мотивації і особистого розвитку. Автор семінарів особистого розвитку "Образ думки бійця". Оригінальний учасник проекту "Мистецтва війни" - показовою команди з бойових мистецтв.Президент Гільдії виробників бійцівських ножів і офіційний виробник ножів для Sayoc International Group. Один з небагатьох інструкторів з ножового бою, офіційно представлений Грандмастером Ремі Пресасом.
Рей Діональдо проводить семінари з філіппінським бойовим мистецтвам по всьому світу і спеціалізується на навчанні володінню холодною зброєю.


Ранги і титули: 


Коледж соку і грандмастер
Докторська ступінь з філософії бойових мистецтв.

Філіппінські Бойові Системи
Пунонг Гуро / Засновник

Саекі Калі / Бойова система Саекі
Інструктор: Тухон Крістофер Саекі
Ранг: Тухон

Бойова система Саекі
Інструтор: Гранд Тухон Бальтазар "Бо" Саекі
Ранг: Лакан Іса

Модерн арніс
Інструктор: Грандмастер Ремі Пресас
Ранг: Лакан Іса

Модерн арніс / MARPIO
Інструктор: Пунонг Гуро, Доктор Ремі Пресас, Сеньйор майстер Роділов Б.Дагок
Ранг: Лакан Антас Татло


Пекіті-тирса калі / Олімпійський комітет з калі
Інструктор: Майстер Буджін Латіф Матін
Ранг: Лакан Іса

Памбуан арніс тулісан
Інструктор: Ама Гуро Раффі Памбуан
Ранг: Гуро

Академія античних бойових мистецтв
Інструктор: Лакан Гуро Ерік Порше
Ранг: Лакан Гуро

Міжнародна Асоціація Карате-Кобудо
Висунуто Грандмастером Карлосом Діазом
Ранг: чорний пояс восьмий ступеня

Вадо-рю карате
Інструктор: Шихан Марк Коуді
Ранг: Йон-дан, чорний пояс 4й ступеня

Шотокан карате
Інструктор: Сенсей Ларрі Стоун
Ранг: Ні-дан, чорний пояс 2-го ступеня

Інститут карате Діллмана
Інструктор: Сенсей Ларрі Стоун
Ранг: Ні-дан, чорний пояс 2-го ступеня

Ву Мінг тао чуань фа
Інструктор: Сифу Джим Брайан
Ранг: чорний пояс


Інтерв'ю з Гуро Реєм Діональдо

Які системи зробили на вас найбільший вплив?
Рей Діональдо: Саекі калі, Пекіті тирса калі і модерн арніс.

Як і навіщо ви почали розвивати свою систему?
РД:Заняття ФБС вперше почалися на моєму подвір'ї, коли група практикуючих філіппінські бойові мистецтва захотіла зібратися і тренуватися в різних стилях, без політичних суперечностей і конкуренції. Протягом кількох років група ставала все більше і більше.Один з фундаментальних принципів ФБС - принцип великої родини (у противагу принципу позиціонування політичної приналежності федерацій та організацій). Прерогатива ФБС полягає в тому, що ти залишаєш питання політики за дверима. Робота групи базується на дружбі і взаємній повазі.

У мене ніколи не було намірів створювати систему. Професор Ремі Пресас і інші майстри надихнули мене розвивати ФБС як систему. Вони бачили, що я хотів розвивати і пропагувати все філіппінські бойові мистецтва, а не створювати свій власний стиль. Хочеться відзначити, що ФБС це багатогранна форма.Це не одна система. Ця назва, що об'єднує широкий діапазон систем. Я завжди намагаюся згадати і віддати шану всім, хто вніс свій внесок у розвиток ФБС.

Чим ФБС відрізняється від інших систем?
РД:На відміну від інших систем, які вчать своїх точок зору і власним концепціям, ФБС фокусується на повазі до інших систем, які є її частинами. Інструктор ФБС може навчати одного з базових напрямків, в чистому вигляді і в той же час давати різноманітні аспекти інших систем.Чистота базових систем ФБС не втрачена, але моя система стала чимось більшим, ніж просто сумою її частин.

Що спільного ФБС має з традиційними стилями? У чому система є традиційною, а в чому ні?
РД:Я до сих пір використовую техніки з усіх традиційних бойових мистецтв, які я вивчав таких як Пекіті тирси Вадо Рю. Багато концепції, які можна знайти в традиційних системах досі вірні і дієві сьогодні. Просто необхідно трохи їх модифікувати і зробити більш застосовними до 21 століттю.У не традиційному сенсі ми практикуємо комбінацію стилів. Я намагався зробити ФБС еклектичною системою, заснованою на традиції. Це дозволяє зберегти чистоту техніки та розширити межі будь-якої системи.

Ви можете навести приклад, як традиційні техніки можуть бути модифіковані?
РД:Гарним прикладом є роззброєння противника з ножем.
Деякі системи досі вчать роззброєння, використовуючи частини власного тіла, це відбувається з найстаріших технік, які припускають, що ви носите броню і використовуєте довгий меч.Сьогодні ж практикуючі ножовий бій надягають футболки або звичайну вуличну одяг, а не зброю. Швидше за все, їм доведеться захищатися проти короткого леза, а не півметрового клинка. Саме тому є небезпека бути порізаним, здійснюючи роззброєння за допомогою частин власного тіла без обладунків.

Враховуючи те, що самооборона і бойові мистецтва це багатогранне явище, на що необхідно витрачати більшу кількість часу і які якості важливо розвивати? У чому ви бачите переваги бойових мистецтв і систем самооборони?
РД: Для мене бойові мистецтва це не тільки техніки самооборони.Бойові мистецтва це спосіб жити. Це вправи, дисципліна. Все це може бути використано в повсякденному житті. Все це не тільки для бійки. Я не ставлюся до свого мистецтва як до мистецтва битися. Я дивлюся на бойове мистецтво, як на спосіб збереження традицій моєї батьківщини.У бойових мистецтвах я бачу спосіб зустріти цікавих людей, взаємодіяти з різноманітними культурами. Ось так я оцінюю бойові мистецтва, це не тільки питання власного захисту. Бойові мистецтва служать дороговказом нашого життя. Ось їх справжнє призначення.

Які базові концепції лежать в основі техніки ФБС?
РД: Я намагаюся розділяти традиційні техніки і техніки, що застосовуються в сучасному світі. Деякі концепції, такі як економія енергії і рухів, універсальні і постійні.

Розглядаючи ніж як ваше улюблене зброя, чому він є такою важливою частиною ФБС?
РД: Я розглядаю ніж як продовження моєї руки. Все, що я можу виконувати порожніми руками, я можу робити з ножем, злегка модифікувавши техніку. При цьому немає втрат у швидкості чи силі. Ніж виводить, техніку беззбройного бою на наступний рівень.Мій улюблений ніж керамбіт, тому що він дозволяє робити більше, ніж тільки колоти і різати.

Можете ви назвати свої найулюбленіші техніки?
РД: Я люблю плавні техніки, що виконуються в безперервному потоці. Мені подобається, коли один рух переходить в інше. Я вкладаю віру в кожну з них.Однією конкретної техніці легко протиставити контртехніку. Існує багато контр рухів, що б протистояти будь-якій техніці. Мені подобаються техніки, які дозволяють легко перебудовуватися в залежності від мінливої ​​ситуації.

Якби у вас було зовсім не багато часу що б навчити людину виживати в ситуаціях життя або смерті, чого б ви його навчали?
РД: Я б навчив його зверненням з ножем. Я б навчив його захисним і атакуючим технікам з використанням ножа. Ніж це смертоносний інструмент і він тісно пов'язаний з питанням життя або смерті.

Яким ви бачите майбутнє ФБС, які ваші цілі в розвитку системи?
РД: ФБС розвивається швидше, ніж я міг припустити. Я б хотів, щоб система поширилася по всьому світу. Я б хотів досягти тих цілей, яких Професор Ремі Пресас досяг у поширенні модерн арніс.
Я хочу зберегти відносини взаємної дружби серед практикуючих ФБС по всьому світу незалежно від політичних розбіжностей і розходжень.

Які вправи та тренувальні форми використовуються в ФБС?
РД: Ми використовуємо безліч традиційних вправ, таких наприклад як хубад.Ми суттєво модифікували і змінили традиційні вправи. Використовуються багато вправи переходів з Саекі калі в модифікованому і оригінальному варіанті. Модерн арніс зробив сильний вплив на роботу палицею в ФБС.Я перейняв концепції Професори Пресаса для Вашого палиці в лівій руці також як при роботі правою рукою. Я застосовую багато принципів Саекі калі і Пекіті тирса кали. Зміна однієї руки на іншу руку в процесі бою це чистий принцип ФБС застосовуваний у техніках і концепціях стилю.

Яка ваша основна філософія в тренуваннях і в житті?
РД: Я вірю в старанні тренування, але тренування повинні бути реалістичними і практичними. Я вірю в старанні тренування, але я не збираюся завдавати собі шкоди під час виконання технік. У житті ми повинні вміти пристосовуватися до обставин.Я думаю, що бойові мистецтва так само повинні пристосовуватися до сильних сторін людини та її обмеженням. Не слід намагатися виконати техніку, яка вам не підходить з якихось причин. Я вірю в «рух у потоці». Я думаю, моє мистецтво втілює цей принцип потоку і адаптації до різних ситуацій.
У житті я зосереджуюсь на дружбі і сімейних цінностях, у тому числі і всередині організації ФБС.

Що означає емблема ФБС?
РД: Ця емблема символізує змішання старого і нового. Кріс, що проходить через призму, відображає це змішання. Кріс це символ древніх концепцій, з яких відбувається система.Призма як система багатогранна. Також як призма переломлює світло, ФБС перетворює всі системи, які я вивчав в унікальне мистецтво.

Чи сумісні ФБС з іншими бойовими мистецтвами?
РД: ФБС абсолютно сумісні з іншими системами.Філіппінські бойові мистецтва створювалися під впливом бойових мистецтв загарбників. Я проводив дослідження і намагався знайти витоки цих технік. Я виявив китайський Вінг Чунг, індонезійські системи і навіть японські бойові концепції, що вплинули на філіппінські бойові мистецтва і звичайно на ФБС.

Чи вважаєте ви що досвід у традиційних бойових мистецтвах, таких як, наприклад карате корисним?
РД: Звичайно, наявність хорошої бази в традиційних системах допомагає в тому, що ми робимо. Основи універсальні. На вищому рівні всі системи починають виглядати дуже схоже.На елементарному рівні всі системи починаються з одних і тих же базових концепцій.

Чи вважаєте ви, що деякі системи занадто сильно акцентуються на викладанні базових основ?
РД: Так, багато систем переоцінюють базові основи. Я думаю потрібно розрізняти терміни «бойове мистецтво» і «стародавнє мистецтво».Бойове мистецтво це для мас. Це те чого ви вчите велику групу людей або цілу армію. Зазвичай немає часу навчати армію як битися на високому рівні і професійно, їм потрібні тільки основи. Кількість перевищує якість. Жертви очікувані і прийнятні.У древньому мистецтві велика сім'я зосереджує свої зусилля на індивідуальному навчанні кожного свого представника бойовим навикам необхідним для виживання. Це тривалий, триває все життя процес, не схожий на навчання мас. Вивчення стародавнього мистецтва набагато глибше.

Що ви думаєте про проблему того, що деякі стилі бойових мистецтв не можуть адаптувати своє навчання до вимог нової культури?
РД: Багато бойові мистецтва, включаючи філіппінські, можна дорікнути в цьому. Багато чіпляється до своєї системи як до Біблії.Я не думаю що засновники цих систем, розраховували на таке ставлення. Брюс Лі часто говорив: «вбирав тільки потрібне». Всі мистецтва гарні в контексті їх створення. Люди часто намагаються використовувати бойові мистецтва у тих ситуаціях, для яких ці мистецтва не призначені.Вони не розуміють, що їх бойове мистецтво було створене для конкретних цілей і намагаються використовувати його в інших областях. Я не буду використовувати техніку таеквондо проти ножа, так само як не буду використовувати ніж проти меча - це було б самогубство. Різні ситуації вимагають використання різних мистецтв.У ближньому бою буде доцільно використовувати ніж, але він втрачає свою ефективність у відкритому полі проти ворога з мечем. Ніколи не можна ідеалізувати техніки. Потрібно вміти адаптувати їх до конкретної ситуації.

Хто для вас був прикладом для наслідування і авторитетом у бойових мистецтвах?
РД:Я, як і багато інших, був натхненний Брюсом Лі, на вдосконалення свого мистецтва. В області філіппінських бойових мистецтв Ден Іносанто для мене є безумовним авторитетом. Він надихнув людей і дав їм можливість вивчати різні бойові системи. На більш особистому рівні, Професор Ремі Пресас.Він взяв мене під своє крило і навчив не тільки мистецтву, а й тому, як бути інструктором і лідером. Буджі Матін дав мені основи, а Сім'я Саекі вивела мене на високий рівень володіння клинковим зброєю.

Олег Почигайло © 2024 e-mail: olegp_if@mail.ru Сайт створено у системі uCoz