Школа бойових мистецтв "КАТОРІ"
Україна Івано-Франківськ
Субота
21.12.2024
14:15
| RSSГоловна | Сінкендо
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1634

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Украинский портАл

Сінкендо - це сучасне військове мистецтво, на яке надихнула 1200-річна самурайська історія і дух воїна. Техніка Сінкендо взята з практичних методів, які використовувались самураями. Cінкендо базується на традиційних і практичних техніках, і, оскільки техніки, які вивчаються в залі, можуть використовуватися в різних життєвих ситуаціях для самозахисту, вивчення прямого застосування технік, це лише один аспект тренувань. Мета Сінкендо - розвиток мислення і тіла під час вивчення мистецтва з подальшим застосуванням цього вчення і філософії в щоденному житті.


Сінкендо (яп. 眞 剑道, англ. Shinkendo) - мистецтво володіння японським мечем - катана, створене в 1990 році в США Тосісіро Обата.

У 1994 році була створена Міжнародна федерація Сінкендо (International Shinkendo Federation).

У феодальні часи фехтування вважалося центром самурайських військових мистецтв. Інші мистецтва, такі, як метання списа, стрільба з лука і рукопашний бій були вторинними відносно центрального мистецтва. За винятком піхотинців (новачків з села, яким надавались мінімальні тренування), всі самураї навчалися фехтуванню і також спеціалізувались у стрільбі з лука, або в інших дисциплінах.

Cінкендо може вважатися унікальним, всебічним об'єднанням технік і принципів, запозичених з інших шанованих мистецтв. Найсильніші принципи різних військових стилів об'єднанні в курс навчання:

Кендо - швидкі переміщення та контрудари

Ягю Синкаге-рю і Касіма Сін-рю - напружені тренування

Дзікен-рю - сильні удари

Ерікен Баттодзюцу - швидкі і точні тамесігірі

Айкідо і Рюкю Кобудо - плавні переміщення тіла


 Сінкендо однаково підкреслює п'ять важливих аспектів фехтування:

Субури (махи) застосовує тайсабакі (кругові переміщення), асісабакі (переміщення ніг), кенсабакі (переміщення меча) і тоходзюсінхо (десять основних методів меча).

Баттохо (методи витягання) об'єднані в техніці гохо Баттохо і підкреслюють витяжки та вкладення меча з різних напрямків.

Танренгата (одиночна форма) використовує Субури в різних формах для вивчення різних типів переміщення ніг, тіла, крутять переміщень, скручування стегон, кругових переміщень, центральної стійки тіла.

Татіуті (спаринг) додає елемент реальності і допомагає двом особам досягнути відчуття гармонії і синхронності через контроль дистанції, енергії, ритму, сили і швидкості техніки.

Тамесігірі (перевірка рубки меча) використовує тоходзіссінхо (пояснюється в розділі тамесігірі) для практичного розуміння принципів, таких як: хасудзі (кут леза), татісудзі (кут маху мечем) і теноуті (стиснення).

Учні в Сінкендо поділяються на сейто (звичайний рівень), деси (послідовник) і кякубун (вчителі інших стилів, які б хотіли тренуватися). В Сінкендо система данів / кю рівнів не використовується. Сертифікація переважно базується на старій системі рівнів, запозиченій з феодальної ери. Тому почесний рівень дану не надається.


Олег Почигайло © 2024 e-mail: olegp_if@mail.ru Сайт створено у системі uCoz