Школа бойових мистецтв "КАТОРІ"
Україна Івано-Франківськ
Вівторок
19.03.2024
09:47
| RSSГоловна | САМУРАЙСЬКИЙ НАПРЯМОК
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1633

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Украинский портАл

САМУРАЙСЬКИЙ НАПРЯМОК:

Тенсин Седен Каторі Синто-Рю - найдавніша комплексна бойова самурайська школа фехтування. Каторі Синто Рю – це унікальне явище на теренах України. Хоча вона існує більше семи століть і поправу вважається найстарішою з тих, що збереглися, методика підготовки залишається актуальною та дієвою і по сьогодні.
Основними особливостями та відмінностями Каторі Синто Рю від іншиих є:
- Каторі Синто Рю –  була і залишається в першу чергу комплексною бойовою системою підготовки самураїв. Тут традиційно ніколи не було змагань тому, що в справжньому поєдинку залишався тільки один…
- Каторі Синто Рю – це справжнє мистецтво, пізнання якого з кожним разом стає все цікавішим та цікавішим… 
- Каторі Синто Рю – це також і дуже сильна оздоровча система, яка дозволяє зробити тіло здоровим, міцним та гармонійним…
І це далеко не все – переконатися, усвідомити та відчути це можна тільки обравши свій особливий шлях самовдосконалення та розвитку…
Для нас це КАТОРІ СИНТО РЮ.

Дзю-дзюцу (Джиу-джитсу, яп. 柔 术) - від яп.柔 [дзю] (м'який, гнучкий, податливий, поступливий) і 术 [дзюцу] (техніка, спосіб) - «мистецтво м'якості» - загальна назва, що застосовується для японських бойових мистецтв, що включають в себе техніки роботи зі зброєю і без неї. Тобто, Дзю-дзютсу - мистецтво рукопашного бою, основним принципом якого є "м'яка", "податлива" техніка рухів.


Нін-дзюцу (сінобі-дзюцу, яп. 忍術)  - японське бойове мистецтво, універсальна і широко розгалужена бойова дисципліна, що включає не лише власне методи рукопашного бою, а також і боротьбу із застосуванням зброї, способи маскування і подолання перешкод, науку використання психології противника і складний психофізичний тренінг із застосуванням екстраординарних можливостей людини.


Сінкендо (яп. 眞 剑道, англ. Shinkendo) - це сучасне військове мистецтво, на яке надихнула 1200-річна самурайська історія і дух воїна. Техніка Сінкендо взята з практичних методів, які використовувались самураями. Cінкендо базується на традиційних і практичних техніках, і, оскільки техніки, які вивчаються в залі, можуть використовуватися в різних життєвих ситуаціях для самозахисту, вивчення прямого застосування технік, це лише один аспект тренувань. МетаСінкендо- розвитокмисленняі тілапід час вивченнямистецтва зподальшимзастосуваннямцього вченняі філософіївщоденному житті.

Кендо (яп. 剣 道, укр. Шлях меча) - це сучасне мистецтво фехтування на японських мечах (катана), що веде свою історію від традиційних самурайських технік володіння мечем, кендзюцу (яп. 剣 术). Кендо ставить за мету формування повноцінної особистості і твердого характеру, загартовуючи волю і тіло фехтувальника. У сучасній Японії розглядається як один з видів спорту. Існує рух за включення кендо в програму Олімпійських ігор. Цей напрямок, походить від древнього «кен-дзюцу», де «кен» (яп. 剣) - це меч, «дзюцу» (яп. 术) - мистецтво, в якому ієрогліф «дзюцу» (яп. 术) замінили на ієрогліф «до» (яп. 道) - шлях. Тим самим, створивши систему виховання, з метою відродити самурайські традиції і зміцнювати «дух» серед молоді. В Японії уроки фехтування кендо включені в програму занять фізкультурою в школах.

Іайдо (яп. 居 合 道) - це мистецтво миттєвої атаки чи контратаки з використанням японського меча (катана). На відміну від кендо та кен-дзюцу, тут вивчається не фехтування, а саме миттєве вбивство супротивника із спочатку захованим лезом.

Іай-дзюцу - мистецтво миттєвого оголення меча, яке має суто практичну спрямованість, у той час як іайдо (особливо після Другої світової війни) багато в чому є дисципліною, покликаної виховувати дух.


Олег Почигайло © 2024 e-mail: olegp_if@mail.ru Сайт створено у системі uCoz