Школа бойових мистецтв "КАТОРІ"
Україна Івано-Франківськ
П`ятниця
26.04.2024
12:03
| RSSГоловна | Гокаку-кейко
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1633

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Украинский портАл

Гокаку-кейко


 Гогаку-Кейко це такий тип тренування, коли фехтувальники одного рівня займаючись разом використовують усі свої фізичні і ментальні здібності для нанесення ефективних ударів, і, тим самим, розвивають свої навички. Важливо перевіряти ваші техніки і тактики на противнику щоб навчитися ефективним ударам. Частиною цього є навик використання різних комбінацій ударів в різних ситуаціях. Зазвичай це досягається в результаті вашої атаки або за допомогою виманювання противника на атаку, яку можна зупинити, парирувати або ухилитися від неї. Надалі, якщо противник починає певну атаку, у вас з'являється можливість контратакувати відповідним чином. Інструктори повинні розуміти методологію гогаку-Кейко і пояснити учням яку користь вони можу від нього отримати при правильному підході. 

Часто можна бачити що інструктора дозволяють учням робити в гогоку-Кейко що завгодно, незалежно від індивідуальності учня. Цей підхід повинен бути переглянутий, оскільки відсутність взаємодії призводить до поганих звичок, особливо коли учні починають забувати про важливі технічні принципи, і використовують "брудні" тактичні прийоми або не звертають уваги на дух та індивідуальність противника. Це відбувається коли єдиною метою практики стає отримання балів, а правильні рухи тіла, хват меча та інші технічні основи забуваються. Кожна техніка повинна бути осмисленою, кожен рух має мати мету і виконуватися правильно. Потрібно розуміти, що відповідати тим унікальним вимогам, які пред'являє до нас кен-дзюцу, можливо лише через взаємодію і співпрацю з партнером. 

В ідеалі, пошук правильної техніки в кен-дзюцу повинен бути пов'язаний з пошуком правильної поведінки поза стінами додзе. Інструктори повинні розуміти, що в гокаку-Кейко важливо як і в якому стані свідомості учні виконують техніки, а не результат їх виконання. Якщо учень атакує з неправильним Тачі-судзі (Лінія руху меча), використовує "брудні" тактичні прийоми, веде себе жорстоко, працює в поганій стійці або зі слабким духом, інструктор повинен повинен виправити ці помилки. Такі помилки вказують на недостатній контроль тіла і поганий ментальний настрій учня, важливо допомогти учневі навчитися звертати увагу на свої дії, цей навик допоможе йому в подальшому розвитку. З іншого боку, якщо учень демонструє правильне розуміння принципів кендо, атакує з рішучістю і самовідданістю (сутемі), навіть якщо удар не призводить до негайної перемоги інструктор повинен оцінити зусилля учня і підтримати його рішучість.

Олег Почигайло © 2024 e-mail: olegp_if@mail.ru Сайт створено у системі uCoz